Pośrednictwo pracy – dla pracowników

Agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Wałbrzychu posiada oferty pracy stałej, sezonowej i tymczasowej w Polsce oraz za granicą. Kierując się dobrem pracowników, zapewniamy dobre warunki współpracy zarówno osobom posiadającym doświadczenie w danej branży, jak i kandydatom dopiero zaczynającym. Pomagamy w znalezieniu odpowiedniej pracy w oparciu o potrzeby i preferencje kandydatów oraz zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji.

Praca stała i tymczasowa w Polsce i za granicą

Zalety współpracy z Workprofi:

• Przejrzyste warunki współpracy
• Elastyczne godziny pracy w przypadku pracy tymczasowej
• Praca dopasowana do kwalifikacji kandydata
• Legalne zatrudnienie
• Przyjazny i sprawny proces rekrutacji

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy zamieszczonymi na naszej stronie. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

 

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa jest nowoczesną formą zatrudniania pracowników, dzięki niej masz możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy. Możesz podjąć pracę sezonową lub dorobić do podstawowej pensji. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób długotrwale bezrobotnych.

Praca stała

Szukasz stałej pracy i zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednio w firmie naszego klienta? Pomożemy Ci przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych i będziemy z Tobą w trakcie całego procesu rekrutacji.

Praca za granicą

Praca za granicą cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Pozwala osiągnąć większe zarobki oraz zdobyć cenne doświadczenie. Holandia, Belgia, Niemcy, Czechy to tylko niektóre z kierunków, które mogą Cię zainteresować.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pracy?
Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą


Kliknięcie w przycisk „Proszę o kontakt” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania, przedstawienia oferty. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną zgodę.
Administratorem Twoich danych osobowych jest WORKPROFI KKTI POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, z siedzibą przy ul. Broniewskiego 1B, 58-309 Wałbrzych, NIP: 8862999218.
Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności