Slide 1
Pośrednictwo pracy

Zdobądź pracę tam gdzie jej szukasz - Polska i zagranica

Slide2
Legalizacja pobytu

Pomagamy firmom oraz osobom indywidualnym w kompleksowej legalizacji pobytu w Polsce

Slide 1
Usługi kadrowo-płacowe

Przejmujemy na siebie obowiązki pracodawcy wynikające z zatrudniania i rozliczania pracowników

Slide 1
Rekrutacja pracowników

Zajmujemy się rekrutacją stałą oraz pośrednictwem w zatrudnianiu pracowników

previous arrow
next arrow

Legalizacja pobytu pracowników

Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu, stosowaniu nowoczesnych narzędzi operacyjnych, procedur ukierunkowanych na sukces i pasji naszego zespołu jesteśmy liderem w świadczeniu usług legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców.

Wynajem pracowników i usługi kadrowo-płacowe

Biuro pośrednictwa pracy Workprofi odpowiedzialne jest nie tylko za proces rekrutacji i zatrudniania pracowników, ale również za wszystkie formalności związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w tym za wypłatę wynagrodzeń i dodatków. Zapewniamy kompleksową obsługę w kwestiach formalno-prawnych.

Jeśli szukasz najlepszych pracowników do swojej firmy i pragniesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty związane z rekrutacją, oferta Workprofi jest właśnie dla Ciebie.
Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

Pośrednictwo pracy

Rekrutacja stała jest to usługa polegająca na rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla. Naszym celem jest dobór pracowników, którzy są odpowiednio dopasowani do potrzeb firmy oraz jej kultury organizacyjnej. W ramach tej usługi przygotowujemy dokładny opis stanowiska zgodny z potrzebami naszego Klienta. Następnie opracowujemy strategię rekrutacji, dzięki której pozyskujemy kandydatów spełniających oczekiwania naszych klientów.

Pracownicy z Europy Wschodniej i Azji

Coraz więcej firm ma problemy związane ze znalezieniem pracowników. Brakuje przede wszystkim pracowników niższego szczebla, czyli pracowników na liniach produkcyjnych, w działach logistycznych oraz pracowników pomocniczych. Brak pracowników to poważny problem dla polskich firm. Warto zatem zaplanować legalne i długoterminowe zatrudnienie cudzoziemców. Agencja pracy WorkProfi specjalizuje się w rekrutacjach na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii i Gruzji. Rozpoczęliśmy także działania rekrutacje na kontynencie azjatyckim.

Usługi kadrowo-płacowe

W ramach usług kadrowo-płacowych przejmujemy na siebie obowiązki pracodawcy wynikające z zatrudniania i rozliczania pracowników. Gwarantujemy poprawność prowadzonej dokumentacji oraz poufność przekazywanych informacji. Dzięki współpracy z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że wszystkie procesy kadrowo-płacowe przebiegają sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą!


    Kliknięcie w przycisk „Proszę o kontakt” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania, przedstawienia oferty. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną zgodę.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest WORKPROFI KKTI POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, z siedzibą przy ul. Broniewskiego 1B, 58-309 Wałbrzych, NIP: 8862999218.
    Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

    +48 74 300 00 15