Praca tymczasowa

Nowoczesna forma zatrudnienia

Ty też możesz zostać naszym pracownikiem

Praca tymczasowa jest nowoczesną formą zatrudniania pracowników, dzięki niej masz możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy. Możesz podjąć pracę sezonową lub dorobić do podstawowej pensji. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób długotrwale bezrobotnych.

Dlaczego warto?

  • Gwarancja pracy niezależnie do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku. Jeżeli jeden pracodawca nie potrzebuje już Twoich usług, skierujemy Cię do innej firmy.
  • Praca według elastycznego grafiku, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
  • Przejrzysty system wynagrodzeń oparty o stawkę godzinową.
  • Gwarancja wszystkich ubezpieczeń.
  • Możesz korzystać z płatnych urlopów wypoczynkowych i zwolnień chorobowych, a Twoje wynagrodzenie regularnie wpływa na konto.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą


Kliknięcie w przycisk „Proszę o kontakt” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania, przedstawienia oferty. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną zgodę.
Administratorem Twoich danych osobowych jest WORKPROFI KKTI POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, z siedzibą przy ul. Broniewskiego 1B, 58-309 Wałbrzych, NIP: 8862999218.
Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności