Agencja pracy, pośrednik, oferty pracy WORK PROFI

Jako doświadczony partner w obszarze usług personalnych wspieramy naszych Klientów oferując następujące formy współpracy:

Rekrutacja pracowników

Dzięki posiadanemu doświadczeniu, stosowaniu najnowocześniejszych narzędzi, procedurom ukierunkowanym na sukces i pasji naszych rekruterów jesteśmy w stanie znacznie skrócić Państwa proces rekrutacji zachowując przy tym najwyższe standardy jakościowe.  Pracowników rekrutujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy wyspecjalizowani w rekrutacji na Ukrainie, Białorusi oraz w Gruzji.

Czytaj więcej...

Usługi kadrowo-płacowe

Workprofi świadczy kompleksowe uługi kadrowo płacowe obejmujące szereg działań koniecznych ze względu na obowiązujące przepisy i wspierające prowadzenie optymalnej polityki kadrowej.  Zmieniające się przepisy oraz inne uwarunkowania mają zasadniczy wpływ na dobór i stosowanie optymalnych narzędzi w obszarze kadrowo-płacowym. Workprofi w sposób ciągły implementuje zmieniające się regulacje i dostosowuje procedury, systemy kontroli wewnętrznej oraz narzędzia informatyczne do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

Czytaj więcej...

Wynajem pracowników

Wynajmując pracowników zapewniamy naszym Klientom utrzymanie optymalnego zatrudnienia bez konieczności zawierania z pracownikami długoterminowych umów.  W niniejszym modelu współpracy nasi Klienci wypożyczają zatrudnionych u nas pracowników zgodnie z aktualnymi potrzebami kadrowymi. Niniejsza forma współpracy regulowana jest ustawą o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, pozwalającą na dużo większą elastyczność w stosunku do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, co przekłada się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Czytaj więcej...

Rekrutacja i wynajem pracowników z Ukrainy, Białorusi i Gruzji

Workprofi świadczy kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem i zatrudnianiem pracowników z Ukrainy, Białorusi i Gruzji do pracy w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, własnym rekruterkom wielojęzycznym, posiadanym strukturom oraz szerokiej siatce partnerów zagranicznych jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i profesjonalny proces rekrutacji oraz kompleksową obsługę z legalizacją pobytu i zatrudnienia obcokrajowców, usługami kadrowo płacowymi, zakwaterowaniem oraz transportem do pracy.

Czytaj więcej...