Praca za granicą

Nowe możliwości, nowe wyzwania

 

Holandia, Belgia, Niemcy, Czechy...

 

Praca za granicą cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Pozwala osiągnąć większe zarobki oraz zdobyć cenne doświadczenie. Holandia, Belgia, Niemcy , Czechy to tylko niektóre z kierunków, które mogą Cię zainteresować. Jeżeli poszukujesz nowych możliwości rozwoju, chcesz poznać inną kulturę i nauczyć się języka, to na pewno warto skorzystać z przygotowanych przez nas ofert pracy. Skierowane są one do osób o różnych profesjach, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Praca stała, tymczasowa czy może praca sezonowa, to Ty wybierasz.

Dlaczego warto?

  • Oferujemy legalne zatrudnienie.
  • Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z wyjazdem za granicę.
  • Oferujemy stałą opiekę polskiego konsultanta.
  • Posiadamy oferty bez znajomości języka, jak i oferty, w których możesz podszkolić swój język.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

Aplikacja na wybraną ofertę
Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i prześlij nam swoje CV.

Rozmowa telefoniczna lub spotkanie
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub zaprosimy na spotkanie. Wówczas przedstawimy dokładniej wybraną przez Ciebie ofertę pracy i zapytamy się o Twoje doświadczenie i oczekiwania. Sprawdzimy także Twoja znajomość języka obcego. Niektóre oferty nie wymagają znajomości języka, proponujemy jednak znać chociaż podstawy.

Rekomendacja przyszłemu pracodawcy
Jeżeli wcześniejsza rozmowa przebiegnie pomyślnie, tłumaczymy Twoje CV na język obcy i wysyłamy je do pracodawcy. Czekamy na informację zwrotną.

Zakończenie procesu rekrutacji
Jeżeli Twoja kandydatura zostanie przyjęta, zacznij szykować się do wyjazdu.

Wyjazd
Pomagamy Ci w organizacji wyjazdu, czyli w organizacji transportu i zakwaterowania. Zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony naszego konsultanta.

+48 74 300 00 15