Agencja pracy, pośrednik, oferty pracy WORK PROFI

Workprofi zajmuje się rekrutacją, pomagając w znalezieniu pracy dokładnie odpowiadającej potrzebom Kandydatów oraz ich kompetencjom.

Dbamy o interesy Kandydatów poszukujących zatrudnienia i zainteresowanych rozwojem zawodowym. W ramach naszej działalności oferujemy szeroki wachlarz usług w obszarze doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Wiemy dokładnie jakich pracowników poszukują pracodawcy i jakie umiejętności na poszczególnych stanowiskach są najbardziej pożądane. 

Zapewniamy pełen profesjonalizm podczas rekrutacji i indywidualne podejście rekruterów do każdego Kandydata. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu HR dobierają najlepsze rozwiązania z zakresu rekrutacji i doradztwa zawodowego wspierając Kandydatów w znalezieniu najlepszej pracy w interesujących ich branżach. 

Praca za granicą

Dobrze płatna praca za granicą nie musi być odległym marzeniem. Dzięki Workprofi możesz bez większego problemu mieszkać i pracować za granicą zdobywając przy tym cenne doświadczenie. 

Czytaj więcej...

Praca w Polsce dla obcokrajowców

Dobrze płatna praca w Polsce u pracodawcy, który gwarantuje komfortowe zakwaterowanie i warunki bytowe nie musi być odległym marzeniem. Dzięki Workprofi możesz bez problemu mieszkać i pracować w Polsce.

Czytaj więcej...