Dobrze płatna praca za granicą nie musi być odległym marzeniem. Dzięki Workprofi możesz bez większego problemu mieszkać i pracować za granicą zdobywając przy tym cenne doświadczenie. Mamy duże doświadczenie w znajdowaniu najlepszych pracodawców oraz najatrakcyjniejszych ofert pracy w Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii, Holandii. Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie pracę i załatwią wszystkie formalności. Zapewnimy Ci również odpowiednie zakwaterowanie i dowóz do pracodawcy. W razie jakichkolwiek problemów na miejscu możesz zawsze liczyć na naszą pomoc i wsparcie. 

Dlaczego warto

Większe zarobki 

Dzięki wyjazdowi do pracy za granicę możliwe jest często otrzymanie nieporównywalnie większego wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Szczególnie duże różnice obserwowane są u osób posiadających unikatowe doświadczenie zawodowe lub cechujące się wyspecjalizowanym wykształceniem. Praca za granicą otwiera przed naszymi Kandydatami często zupełnie nowe horyzonty zarobkowe. 

Przygoda i ciekawe doświadczenie

Podróże kształcą, uczą odwagi i wyrabiają charakter. Pracodawcy z reguły niezwykle cenią doświadczenie zagraniczne, gdyż potwierdza ono operatywność i otwartość danej osoby. Dzięki wyjazdowi za granicę możecie Państwo poznać nową kulturę, zwyczaje oraz poszerzyć swoje horyzonty. Praca za granicą zdecydowanie wzbogaci Państwa CV i sprawi, że w przyszłości będziecie Państwo mieli większe szanse na zdobycie najlepszej dla siebie pracy. 

Nauka języka obcego

Dzięki wyjazdowi za granicę nauczysz się płynnie mówić w języku kraju swojego pobytu. Wieloletnia nauka języka bez możliwości praktycznego jego zastosowania jest mało efektywna. Z reguły już kilka miesięcy pobytu za granicą pozwala na płynnie posługiwanie się danym językiem. Znajomość języka obcego da Ci więcej możliwości i znacznie poprawi Twoją atrakcyjność dla potencjalnego pracodawcy. 

Proces rekrutacji

Proces Kandydat Workprofi Pracodawca
Złożenie aplikacji powołując się na konkretną ofertę pracy za pomocą formularza.
Źródła publikacji ogłoszenia o pracę z możliwością złożenia aplikacji:
www.workprofi.pl, www.szukampracy.pl, www.pracuj.pl 
X    
Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem oczekiwań Pracodawcy   X  
Pierwsza telefoniczna weryfikacja Kandydatów na podstawie CV X X  
Spotkanie celem weryfikacji oczekiwań i predyspozycji na wskazane stanowisko  X X  
Spotkanie z Pracodawcą X X X
Informacja o wyniku rekrutacji   X X