Dobrze płatna praca w Polsce u pracodawcy, który gwarantuje komfortowe zakwaterowanie i warunki bytowe nie musi być odległym marzeniem. Dzięki Workprofi możesz bez problemu mieszkać i pracować w Polsce. Mamy duże doświadczenie w znajdowaniu najlepszych pracodawców oraz najatrakcyjniejszych ofert pracy na terenie Polski. Firmy, dla których rekrutujemy wciąż poszukują zaangażowanych pracowników, którzy chcieliby wykorzystać posiadane umiejętności w pracy w Polsce. Workprofi bardzo dokładnie analizuje i dyskutuje ze wszystkimi obsługiwanymi firmami wszelkie sprawy formalne i organizacyjne. Zapewniamy rekrutowanym przez nas pracownikom najlepsze możliwe warunki współpracy. Dbamy również o komfortowe zakwaterowanie dla naszych Pracowników.

Dlaczego warto

Wysokie zarobki

Dzięki wyjazdowi do pracy do Polski możliwe jest często otrzymanie nieporównywalnie większego wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Szczególnie duże różnice obserwowane są u osób posiadających unikatowe doświadczenie zawodowe lub cechujące się wyspecjalizowanym wykształceniem. Praca w Polsce otwiera przed naszymi Kandydatami często zupełnie nowe horyzonty zarobkowe.

Przygoda i ciekawe doświadczenie

Dzięki wyjazdowi do Polski możecie Państwo poznać nową kulturę oraz zwyczaje. Podróże kształcą, uczą odwagi i wyrabiają charakter. Pracodawcy z reguły niezwykle cenią doświadczenie zagraniczne, gdyż potwierdza ono operatywność i otwartość danej osoby. Praca w Polsce zdecydowanie wzbogaci Państwa CV i sprawi, że w przyszłości będziecie Państwo mieli większe szanse na zdobycie najlepszej dla siebie pracy.

Nauka Języka

Dzięki wyjazdowi do Polski nauczysz się płynnie mówić po Polsku. Płynna znajomość języka polskiego da Ci więcej możliwości i możliwość większego wyboru najlepszego dla Ciebie pracodawcy. 

Proces rekrutacji

Proces Kandydat Workprofi Pracodawca
Złożenie aplikacji powołując się na konkretną ofertę pracy za pomocą formularza.
Źródła publikacji ogłoszenia o pracę z możliwością złożenia aplikacji:
www.workprofi.plwww.szukampracy.plwww.pracuj.pl 
X    
Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem oczekiwań Pracodawcy   X  
Telefoniczna weryfikacja Kandydatów na podstawie CV X X  
Informacja o wyniku rekrutacji   X X
Formalności związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia  X X